BLACK

Strona Główna Forum Skargi BLACK

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    dragon18
    Participant

Witam dzsiaj chciałbym poruszyć temat blacka gracz expi na programach które regulamin zabrania myślę że jakiś dlvl był by sprawiedliwy moja propozycja to -100 lvl a co gm uzna za słuszne zobaczymy
    Pozdrawiam

Ashkan
    Participant

Uwazam ze kara bylaby adekwatna do czynu. Programy dodatkowe, ktore wspomagaja, psuje innym graczom rozgrywke.

Orion
    Participant

Ktos udowodnil,ze on uzywa niedozwolonych programow?
    Pozdro 🙂

admin
    Keymaster

To było widać. Chodziłem za nim kilka dni… co określony czas rt i mob i tak w kółko nawet dropa nie zbierał nie odpisywał na czacie

BlackWhite
    Participant

Dobry wieczór, tak jak inni popełnili kilka błędów, może ja popełniłem ten jeden, w odniesieniu do Ciebie Dragon, wszystko co robisz i mówisz jest tak, aby nikt nie zabierał Ci top1, co wydaje mi się absurdalne, „chyba” że nie masz nikogo, kto mógłby mówić ani otwierać tematu lub jaką karę przyjąć na innych graczy, o to dba administracja w której „chyba” nie jesteś, odpowiada za to właściciel serwera, Fenix , będzie wiedział jaką karę przyjąć z każdym graczem , korzystam z okazji by przypomnieć Panu Dragon , że zostałeś zbanowany na 30 dni za obrazę właściciela serwera i inne powody , a dopiero następnego dnia zostałeś odbanowany , ani ja, ani nikt nie pytał dlaczego, więc poświęć się zabawie i cieszeniu się i przestań patrzeć na innych graczy, niech Fenix ​​oceni ich graczy tak, jak widzi najlepsi, a zanim powiem, że używam zewnętrznych programów, pokaż mi testy , po prostu użyj makra, które pochodzi z mojej marki corsair „myszy i klawiatury”, niewiele więcej do dodania.

Orion
    Participant

Co bylo widac.moze babcia klikala bo jej tak kazal 😀
    chodziles za dragonem moze i widzaiales jak expil?
    Tak na marginesie to fajna guild maja,swoich graczy podpierdala 🙂

Shyvana
    Participant

Orion, po pierwsze black nie jest juz w Smokach, a po drugie, zapytaj swoich glm co robili swoim jak im mefedron styki popalił.

Dziękuję, pozdrawiam.
    Shyvana

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.