Strona Główna Forum Skargi Dragon

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Shyvana
    Participant

Chciałbym złożyć skargę na żenujące, męczące, szczeniackie,I buraczane zachowanie wyjeżdżam wymienionego osobnika.

Ja rozumiem wojna gildii, że jakaś tam nienawiść do opozycji zakwitła w tym budyniu w głowie, no ale bez przesady

Na ogólnym conchwile widać jakieś wrzuty typu : pizdy, cwele, cioty.

Ja mam 32 lata i w pizdzie to ja mogę mieć takie zaczepki. Ale typ myśli że na dwudziestoosobowym serwerze zrobił top 1 to jest jakiś szczególny? Nie nie jestm . Dziękuję za uwagę i mam nadzieję na wyciągnięcie konsekwencji, bo to chamstwo i prostactwo jednego typa zniechęci wielu innych zainteresowanych.

Pozdrawiam Shyvana

Shyvana
    Participant

Przepraszam za literówki, ale dół tego forum jest tak ciemny, że nawet nie widziałem na telefonie że źle napisałem 😃

admin
    Keymaster

Możesz podać mi przybliżoną godzinę takiego zachowania?

Shyvana
    Participant

Wczoraj grałem najpierw w godzinach 19-21. Przedwczoraj zabij a nie przypomnę sobie. Nadmienię tylko, że nawet ta agresja nie była kierowana do do mojej osoby, ale no razi strasznie.

dragon18
    Participant

Ciekawe

dragon18
    Participant

Dlaczego nie da się tu ss wrzucić

admin
    Keymaster

Jeżeli macie jakiś spór w grze to proszę się wzajemnie nie wyżywać. Jeżeli dalej będą bluzgi zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Shyvana
    Participant

I taka odpowiedź gm mi pasuje. Potraktujmy to jako ostrzeżenie dla wszystkich.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.