Strona Główna Forum Pytania Mam pytanie>

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    kesler
    Participant

Dlaczego nie iformuje sie graczy o zmianie respu bossow w ww ? . jak do tej pory w ww respily bosy typu bellator turtle under a nagle przestaly respic , i leci sam kicz jak w all npc na calej grze . Czy aby to nie jest tak ze nachapali sie itemow ci co sie mieli nachapac i teraz boja sie zeby inni nie mieli? Mysle ze to nierozwazne posuniecia gm. Mam nadzieje ze to ten nowy GM . a nie Paw……

kesler
    Participant

Dodam tylko ze zrespilem 90 hs i same temple, udq , satany i ta reszta badziewia mi zrespila.

Shyvana
    Participant

Bo teraz turtle bellator myślicie respira z extreme scrolli. Było to na forum i na fb napisałem

Dziękuję, pozdrawiam.
    Shyvana

admin
    Keymaster

Tak jak w poście wyżej. Wszystkie bossy od bellatora w górę zostały przeniesione juz dawno do extremescrolli.
    A to że tylko jeden npc z kilku je respil to był BUG który oczywiście nie został zgłoszony:-)

Ashkan
    Participant

Kesler, zlap za kolo, pierdolnij sie w czolo. Laliscie bosy, wiedzac ze nie pownien respic tam, za tego posta powinienes dostac -50 lvli za glupote

kesler
    Participant

Ashkan głupia cioto to Black i reszta waszej chołoty lała w ww , niemozna sie bylo dostać bo pisali ze maja tyle hs ze do jutra beda lac , nachapaliscie sie, jebnij sie w ten głupi czerep i pomysl zanim cos głupiego napiszesz. A co do GM to poparz w logi kto lal na bugu i all itemy delecte bo sie odechciewa grac . Mam powoli dość tej choinki<<<<<<<<<<<<<<<<. Dziecinada.

Shyvana
    Participant

Kesler. Z tego co wiem, u nas w guold jest zasada (tak, są takie gildie w których są zasady), wszystkie hsy odpalamy na zamku. A Ashley to już na bank nie uwierzę , że Ci blokował nic w ww bo ten ekscentryczny, acz bardzo lubiany człek, wręcz miłuje się w respieniu hsow w zamku. Także musicie się bardziej postarać, bo widzę że na siłę się chcecie do niego o coś dosrać a wam nie wychodzi.
    Dziękuję, pozdrawiam.
    Shyvana

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.