Strona Główna Forum Pytania Ograniczenia

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    sanczo
    Participant

Drogi panie GM Fenixie nie będę ukrywał iż zaczynają mnie irytować ciągłe restrykcje jakie wprowadzasz. Jestem starym graczem tak jak i większość ludzi z mojej gildii. Gramy dla zabawy bo chyba po to są gry ale nie posiadamy dużo wolnego czasu ( zresztą sam masz rodzinę i widzisz jak to się kręci). I trochę mija się z celem aby farmić coś tygodniami. Znajdą się też tacy co maja znacznie więcej czasu który mogą przeznaczyć na grę. Tego się raczej nie pogodzi ale proszę przeprowadź jakaś ankietę i może dostosować zmiany do większości. Bo ja jestem zniechęcony dropem przedmiotów, respem bosów z hs (tutaj można hs podzielić jeszcze, nie wiem na extreme scrole i tam wpakować flower kinga, turtla, mistica, belatora, inferno kinga, undergound queen lub żeby były one dostępne tylko w kr). A zwiększyć szanse na drop przedmiotów z pozostałych bo jak na moje oko ich ilość jest znikoma.

• This topic was modified 2 months ago by sanczo.
    Shyvana
    Participant

Niegłupi pomysł, dobrą opcja byłoby też zmniejszenie liczby fp wymagnej na niektórych itemach. 350KFP, to stosunkowo trochę dużo, biorąc pod uwagę że osób na serwerze jest niewiele i ten handel i ekonomia nie ma jak się za bardzo rozwinąć.

Pozdrawiam, dziękuję.
    Shyvana

admin
    Keymaster

Proszę mi napisać w punktach co wam nie pasuje. Bo np. nie rozumiem co masz na myśli „respem bossów z HS”

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.