Strona Główna Forum Pytania Pety

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Vincia
    Participant

Witam wszystkich, reszty nie witam. Nie wiem jak Wam ale mnie zaczyna trochę wkurzać ogół tej gry. Jak dla mnie wizy i wary mając pety to nie muszą nic robić bo to one odwalają czarną robotę. Luck na kosie nie ma sensu bo wszystko robi pet, DMG na necku też nie ma sensu bo wszystko robi pet.. Ja bym był za tym, żeby usunąć całkiem wizowe i warowe pety, lekko znefrić shina albo całkiem, a wzmocnić trochę pety tao z menu „D”. Teraz każdy jest taosem bo pety expią za wszystkich

Ashkan
    Participant

Popieram pomysł z usunięciem peta dla wiza i wara. Można pomyśleć nad zostawieniem peta dla ludzi do 50-60 lvl.

Jeśli chodzi o shina, można go znerfic, by bil trochę słabiej, jeśli wary i wizy nie będą mieć peta.

sanczo
    Participant

No tak zostawić peta pod d dla tao, samoluby. Normalnie to przywrócić pety tao do standardowych ustawień usunąć pety spod D wszystkim klasom. I niech gra się toczy bardziej grupowo płaczki. A jeszcze przed tym by musiał być wipe bo na tym etapie to nie ma już sensu wprowadzać takiej zmiany.

• This reply was modified 1 month, 4 weeks ago by sanczo.
    Sol
    Participant

Dokladnie z tym ze od samego początku war (o wizie nie wspomne) byly w plecy patrząc na to że tao byl i jest op i do expa i do bosow ogólnie jak chcesz coś mieć zrob tao bo wizem I warem za dużo nie osiagniesz 😉

dragon18
    Participant

Tylko nikt nie bierze pod uwagi jaki tu jest exp wiec jaki sensem jest żeby tao na na 250 miał pety jak tao na 50 te pod D to jak dla mnie śmiech wiec można tak ze usunąć all pety pod D a na jakiś lvl niech tao ma 2 peta ze skilla.

Ashkan
    Participant

I co z tymi petami ? Bo temat juz jest tydzien i nie znamy zdania GMa. Pety do 100 lvl dla wiza i wara jak najbardziej a potem to juz sami niech expia, skile na 5 i ja gola Vincia leje zamek, xien, gold map bez problemu.

• This reply was modified 1 month, 2 weeks ago by Ashkan.
    admin
    Keymaster

Zbyt mała ilość graczy wypowiedziała się w tym temacie 🙂

Shyvana
    Participant

Ja też jestem za tym żeby pety dla wara i wiza były tylko na start. Wszakże to tao jest domyślnie klasa summonera i powinien czerpać z tego całym garaciamy. ( nawet jeśli wiązałoby to się z nerfem shsinsoo). Wiz powinien być sam , warrior też jest od tego żeby wpadać w lur i kosić.
    Dziękuję, pozdrawiam.
    Shyvana

dragon18
    Participant

Teraz bd tak shin będzie bic po 300/700 na 300 lvl a wizz na 120 1.2k z tempa i bd mówić bij z gte ale sorry gte nie jest masowy skill nie nie ds ani tempes 😪😅

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.