Strona Główna Forum Pytania SnowTower

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    BlackWhite
    Participant

Widzę już wystarczająco dużo materiałów, o które proszą o reb 3, ponieważ zaczynasz ten quest na 90 lvl i przynajmniej do 200 lvl nie dostajesz go,będąc tao, ponieważ ta klasa była na wszystkich serwerach, na których grałem, jestem zmuszony stworzyć czarodzieja, aby móc hodować te materiały… dają ci te materiały tylko w 1f, proszą o 500, moby są super powolny… czarodziej mobów nie wpada w nawałnicę czarodzieja, co jeszcze bardziej opóźnia tę farmę,moje pytanie jest takie, że w wieku, w którym mamy już więcej niż jednego… przynajmniej ja (30) i pracując codziennie, czy jest to konieczne tyle trudności, aby zdobyć ten reb 3?

Shyvana
    Participant

Właśnie też ostatnio się zastanawiałem, czy jeżeli juz sa zabrane moby wizowe i warowe, to czy jest szansa odblokować chociaż farmę dla tao petami. Ja jestem z tych co wola się skupić na jednej postaci, więc nie za bardzo mam ochotę robić następną tylko po to żeby nafarmić masts.

Dziękuję, pozdrawiam.
    Shyvana

admin
    Keymaster

Nie ma szans by zaliczać questa gdy tao leje petami. Tak niestety działają mapquesty. Tego nie przeskoczymy.
    Ale wczoraj w nocy zrobiłem tak, że tao dostaje matsy częściej niż war / wiz.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.